Rázová vlna

Domov

Trvanie

individuálne

Cena

35€

Balík 5-10 sedení

29€

Jediná bezbolestná rázová vlna s diatermiou na trhu ShockWave Dual Power je kombinácia intenzívnej a zároveň bezbolestnej rázovej vlny s diatermiou a systémom na vpravovanie účinných látok do postihnutej oblasti. Zabezpečí úľavu od bolesti a rýchly a dlhotrvajúci regeneračný účinok pre odstránenie príčiny bolesti. Riešime napríklad bolesti chrbta, zamrznuté rameno, pätová ostroha tenisový/golfový lakeť, svalové zranenia rôzneho druhu. V segmente beauty vieme riešiť strie, celulitídu,jazvy a iné…

Zbavíme vás bolesti

Trápia vás bolesti, ktoré vám bránia v každodenných aktivitách? Naša moderná terapia rázovou vlnou je tu, aby vám priniesla úľavu a zlepšila kvalitu vášho života. 

KAŽDÝ DETAIL JE DÔLEŽITÝ

Ako sa vykonáva

Každý postup začína s dôkladným vyšetrením a konzultáciou, kde sa snažíme pochopiť vaše jedinečné potreby. Hlavná časť spočíva v precíznom vykonaní konkrétnej služby, pričom kladieme osobitný dôraz na váš osobný komfort a pohodlie.

Diagnostika klienta

Počas diagnostiky získavame informácie o klientovom zdraví, zraneniach a potrebách. Konzultujeme s klientom a presne identifikujeme postihnuté miesto.

Aplikovanie rázovej vlny

Klient sa pohodlne usadí a aplikujeme mu rázovú vlnu na postihnuté miesto s cieľom stimulovať regeneráciu tkanív a podporiť jeho liečbu.

Opakovanie procedúry

Klient opakuje procedúru podľa individuálnych potrieb, a to v rozsahu minimálne 5 až 10 opakovaní, aby dosiahol optimálne terapeutické výsledky.

spoznajte

Ako dokáže pomôcť

recenzie

Čo o nás hovoria klienti

Vaša spokojnosť je pre nás nesmierne dôležitá. Čo však o nás a našich službách
povedali klienti?

Prehrať video

Pavol

stavbár

Prehrať video

Martin

programátor