Chiropraxia

Domov

Trvanie

45min

Cena

50€

Chiropraxia je liečebná metóda manuálneho naprávania postihnutých kĺbov, väzív a svalov, najmä chrbtice. Chiropraktik tlakom rúk pomáha pri zmierňovaní problémov. Chiropraxia je súčasťou doplnkovej a alternatívnej medicíny.

spoznajte

Ako sa vykonáva

Každý postup začína s dôkladným vyšetrením a konzultáciou, kde sa snažíme pochopiť vaše jedinečné potreby. Hlavná časť spočíva v precíznom vykonaní konkrétnej služby, pričom kladieme osobitný dôraz na váš osobný komfort a pohodlie.

Vyšetrenie a diagnostika

Pri vyšetrení pacienta identifikujeme problémové oblasti a pozrieme sa na stav chrbtice a kĺbov pre komplexné zhodnotenie jeho zdravotného profilu a cielenej terapie.

Manipulácia a úprava chrbtice

Používame manipulačné techniky, ako „úpravy“ alebo „korekcie pohybového aparátu“, na obnovenie normálneho pohybu a správneho umiestnenia chrbticových stavcov či iných kĺbov.

Rada a cvičenia

Po úpravách poskytneme klientovi rady ohľadom správneho držania tela a cvičenia, ktoré môžu pomôcť udržať a zlepšiť stav jeho chrbtice a kĺbov.

spoznajte

Ako dokáže pomôcť

Chiropraxia môže pomôcť zmiernením bolesti a zlepšením pohyblivosti v oblasti chrbtice a kĺbov prostredníctvom manuálnych techník, ktoré upravujú stav chrbtice a nervového systému. Taktiež môže prispieť k celkovému zlepšeniu zdravia a pohody pacienta prostredníctvom individuálnych cvičení a poradenstva o životnom štýle.

recenzie

Čo o nás hovoria klienti

Vaša spokojnosť je pre nás nesmierne dôležitá. Čo však o nás a našich službách
povedali klienti?

Prehrať video

Pavol

stavbár

Prehrať video

Martin

programátor