Bankovanie

Domov

Trvanie

30min/45min

Cena

15€/20€

Využíva banky so vytvoreným podtlakom na stimuláciu cirkulácie, uvoľnenie svalov a podporu detoxikácie. Po zákroku môžu na koži chvíľkovo vzniknúť dočasné značky, ktoré postupne zmiznú. Táto tradičná technika môže pomôcť pri rôznych problémoch, ako sú bolesti chrbta či svalové napätie.

KAŽDÝ DETAIL JE DÔLEŽITÝ

Ako sa vykonáva

Každý postup začína s dôkladným vyšetrením a konzultáciou, kde sa snažíme pochopiť vaše jedinečné potreby. Hlavná časť spočíva v precíznom vykonaní konkrétnej služby, pričom kladieme osobitný dôraz na váš osobný komfort a pohodlie.

Proces bankovania

Bankovanie využíva sklenené či plastové nádoby, ktoré sa umiestnia na pokožku a vytvárajú vakuum. Tento proces pomáha zvýšiť prietok krvi a uvoľniť svalové napätie.

Zlepšenie cirkulácie

Bankovanie s vytvoreným vakuumom zlepšuje krvný obeh v ošetrených oblastiach, čo posilňuje dodávanie živín a kyslíka do tkanív a podporuje rýchlejšiu regeneráciu.

Detoxikácia a uvoľnenie svalov

Bankovanie pomáha odstraňovať toxíny z tela a uvoľňovať svalové napätie, čo sa často využíva na zmierňovanie bolesti, zlepšenie flexibility a podporu celkovej pohody.

spoznajte

Ako dokáže pomôcť

Zlepší cirkuláciu, uvoľni svalové napätie, podporuje detoxikáciu, zmiernuje bolesť a zvýšiť pohyblivosť svalov.

recenzie

Čo o nás hovoria klienti

Vaša spokojnosť je pre nás nesmierne dôležitá. Čo však o nás a našich službách
povedali klienti?

Prehrať video

Pavol

stavbár

Prehrať video

Martin

programátor