Klasická masáž

Domov

Trvanie

30min/60min

Cena

16€/30€

Klasická masáž patrí medzi najstaršie spôsoby vykonávania masáží. Pôsobením na mäkké časti tela masáž prináša človeku hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje únavu, preťaženosť, svalové kŕče, obnovuje pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov. Pozitívne pôsobí proti stresu aj depresii a odbúrava napätie.

Každý Detail Je Dôležitý

Ako sa vykonáva

Každý postup začína s dôkladným vyšetrením a konzultáciou, kde sa snažíme pochopiť vaše jedinečné potreby. Hlavná časť spočíva v precíznom vykonaní konkrétnej služby, pričom kladieme osobitný dôraz na váš osobný komfort a pohodlie.

Príprava a konzultácia

Klasická masáž začína prípravou prostredia a konzultáciou s klientom, kde masér získa informácie o potrebách, zdravotných problémoch a preferenciách klienta.

Aplikácia oleja a hlavná masáž

Po príprave pokožky olejom nasleduje hlavná fáza masáže, využívajúca trenie, roztieranie, hnetenie, tepanie a chvenie. Cieľom je uvoľniť svaly, podporiť krvný obeh a zmierniť stres.

Záverečná fáza a oddychový čas

Ku koncu masáže sa postupne znižuje intenzita dotykov, čo umožňuje plynulý prechod na bežné aktivity. Po masáži nasleduje krátky oddych pre maximálny účinok.

spoznajte

Ako dokáže pomôcť

Táto masáž môže pomôcť pri uvoľnení svalových uzlín (spazmy), zlepšení pohybu a celkovej relaxácii.

recenzie

Čo o nás hovoria klienti

Vaša spokojnosť je pre nás nesmierne dôležitá. Čo však o nás a našich službách
povedali klienti?

Prehrať video

Pavol

stavbár

Prehrať video

Martin

programátor